top of page
 • 1. Co oznacza słowo MAVERICK?
  Maverick to człowiek niezależny, indywidualista, ktoś kto burzy istniejące standardy, ktoś, kto idzie swoją drogą ...
 • 2. Jak rozpocząć naukę w Waszej szkole językowej?
  Pierwszym krokiem w celu rozpoczęcia nauki w naszej szkole językowej jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Następnie, podczas krótkiej rozmowy, przekażemy Tobie najważniejsze informacje, poprosimy o wypełnienie testu online (j.angielski) i kwestionariusza zgłoszeniowego, który sprecyzuje Twoje cele nauki języka obcego, oczekiwania i preferencje.
 • 3. Kiedy można się zapisać?
  Na kurs do Szkoły Językowej Maverick można się zapisać w każdym momencie. Zajęcia prowadzimy w ciągu całego roku szkolnego oraz w wakacje. Nowe kursy grupowe zaczynają się zwykle od września/października, natomiast do wszystkich grup otwartych można dołączyć w dowolnej chwili. Wtedy kwota za kurs będzie niższa, adekwatnie do ilości godzin, które dana grupa już odbyła. Kursy indywidualne i duet są rozpoczynane w dowolnym momencie i w terminach dopasowanych do potrzeb kursanta.
 • 4. Czy w Waszej szkole językowej odbywa się lekcja próbna na pierwszych zajęciach w grupie?
  Tak, skontaktuj się z nami, a umówimy Cię na zajęcia próbne. Poznasz lektora i sposób w jaki uczymy, po tych zajęciach możesz zdecydować o kontynuacji kursu. Przy kontynuacji, te zajęcia są wliczone w cenę kursu.
 • 5. Czy można zrezygnować z kursu w czasie jego trwania?
  Tak, w każdym momencie kursu możesz podjąć decyzję o rezygnacji. Należy wtedy pisemnie lub poprzez email (na info@salonmaverick.pl) złożyć wypowiedzenie. Kursanta obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Oznacza to, że kursant jest zobowiązany płacić za zajęcia kwoty zgodne z umową jeszcze przez okres jednego miesiąca od dnia poinformowania Salony Językowego Maverick o rezygnacji. W przypadku płatności z góry, zwracamy nadpłaconą przez kursanta opłatę. Kwotę pieniędzy do zwrotu obliczamy poprzez pomnożenie liczby godzin pozostałych do końca kursu przez stawkę godzinową. Istnieje także możliwość żeby na zajęcia uczęszczała za kursanta inna osoba, aby wykorzystać w pełni kurs.
 • 6. Ile trwa kurs?
  Zapisujesz się na kurs zgodnie z ilością godzin proponowaną w ofercie/cenniku. Jeżeli dołączasz do grupy w trakcie roku szkolnego, rozliczamy to proporcjonalnie tj. nie płacisz za zajęcia, które grupa już przerobiła. Jeżeli uczysz się indywidualnie lub duet zaczynasz i kończysz kurs kiedy uznasz to za stosowne.
 • 7. Co dzieje się w przypadku - gdy część zajęć przepada z powodu np.: Świąt Bożego Narodzenia?
  Takie zajęcia nie przepadają. Nasze kursy przewidują dni ustawowo wolne od pracy i również przerwy od zajęć w szkole Twojego dziecka.
 • 8. Czy rodzice są informowani o postępach w nauce swojego dziecka ?
  W przypadku uczniów poniżej 18 lat, lektor i sekretariat są w stałym kontakcie z rodzicami. W każdym momencie trwania kursu, można umówić się na rozmowę z lektorem prowadzącym.
 • 9.  Co mogę zrobić, jeżeli nie mogę być na moich zajęciach indywidualnych?"
  Zajęcia indywidualne lub duet mogą być bezpłatnie odwoływane lub przesunięte zgodnie z poniższymi warunkami: - Odwołanie zajęć zaplanowanych od wtorku do piątku powinno nastąpić najpóźniej w dniu roboczym, poprzedzającym zaplanowany termin zajęć do godz. 18.00. - Odwołania zajęć poniedziałkowych muszą być dokonane do godziny 15.00 w piątki. - Informacja ta ma być przekazana do sekretariatu szkoły drogą e-mailową lub poprzez kontakt telefoniczny.
 • 10. Czy jest możliwość odrobienia lekcji z powodu nieobecności kursanta w grupie?
  Kursanci mają możliwość odrabiania zajęć, na których byli nieobecni. Odrabianie zajęć może nastąpić w innej grupie o zbliżonym poziomie.
 • 11. Czy grupa na pewno się utworzy?
  To zależy od ilości chętnych. Minimalna ilość osób w grupie to 3, maksymalna to 5 (dla dorosłych). Pomimo dobrych chęci, nie zawsze udaje nam zebrać minimalną liczbę osób, aby kurs ruszył. W takiej sytuacji, zmuszeni jesteśmy rozwiązać grupę. Zaproponujemy kurs indywidualny lub duet po dużym rabacie. Jeśli dana opcja Cię nie interesuje, a dokonałeś już jakiejkolwiek wpłaty tytułem opłaty za kurs językowy, zwracamy 100% wpłaconych środków.
 • 12. Czy istnieje możliwość płatności w ratach?
  Masz dowolność w wyborze płatności. Możesz płacić jednorazowo, w dwóch, lub comiesięcznych ratach. Raty comiesięczne są stałe, bez względu na ilość zajęć przypadającą na dany miesiąc (np. w grudniu, przez okres świąteczny zajęć jest mniej, ale rata się nie zmienia). Suma wpłaconych rat oraz liczba odbytych godzin kursu będą zawsze równe całej kwoty kursu. Sprawdź na naszej stronie ceny kursów, aby wybrać najkorzystniejszy wariant dla siebie.
 • 13. Czy szkoła oferuje rabaty?
  Sposób udzielania rabatów w naszej szkole językowej przedstawia się następująco: 10% rabatu przy jednorazowej opłacie 5% rabatu przy opłacie w dwóch ratach 5% rabatu gdy kursant posiada Kartę Dużej Rodziny 5% rabatu dla każdego członka rodziny (rodzina w Mavericku) Maksymalna kwota rabatu to 10%.
 • 14.  Czy kwota, którą mam zapłacić za kurs jest kwotą netto czy brutto?"
  Podana kwota za kurs językowy jest kwotą brutto, gdyż nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT.
 • 15.  W jaki sposób dokonuje się płatności za kurs językowy?
  Płatności za kursy można dokonywać gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na konto bankowe: Nr rachunku: 38 1090 1102 0000 0001 1937 7513 Nazwa Banku: Santander Bank Polska S.A. Odbiorca: Salon Maverick Mikołaj Radkiewicz ul. Łowicka 44 81-504 Gdynia
 • 16. Czy przy szkole znajduję się miejsce do parkowania pojazdów?
  Tak, posiadamy parking, który oddajemy do dyspozycji uczniom i ich opiekunom.
 • 17. Czy w wakacje są zajęcia?
  Zajęcia indywidualne oraz duet, w zależności od potrzeb kursanta, mogą się odbywać w okresie letnim. Przy zajęciach grupowych, gdy wszyscy uczestnicy kursu wyrażą chęć kontynuacji nauki w wakacje, szkoła może poprowadzić takie zajęcia.
 • 18. Co w przypadku, gdy zajęcia stacjonarne nie mogą się odbyć w szkole z powodu sytuacji istniejącej w Polsce np. epidemii?"
  Wszystkie zajęcia automatycznie przechodzą na zajęcia online. Nasi lektorzy mają doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć. Zajęcia online będą się odbywać poprzez Skype lub Zoom. Nasi kursanci zostaną poinformowani o sposobie kontaktu z lektorem oraz logowaniu.
 • 19. Czym różni się nauka online od zajęć stacjonarnych, face to face?"
  W Salonie Językowym Maverick można również rozpocząć naukę języka poprzez komunikator internetowy Skype lub Zoom. Zajęcia online są odzwierciedleniem zajęć stacjonarnych mając przy tym dodatkowe korzyści: - mniejsza opłata za kurs, - oszczędność czasu, - wygoda - uczestniczenie w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz, - bezpłatna, niezobowiązująca 20-minutowa lekcja próbna.

Szukałeś i nie znalazłeś odpowiedzi? 

Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania czy wątpliwości.

bottom of page