top of page

Bony podarunkowe

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla Twoich bliskich, znajomych lub pracowników?

Bon podarunkowy do wykorzystania na kurs języka obcego w Salonie Językowym Maverick to wspaniały i niezwykle praktyczny prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, Świąt Bożego Narodzenia, Walentynek, Dnia Kobiet czy Dnia Matki.

W naszej ofercie bonów podarunkowych, znajdziesz następujące propozycje:

  1. Vouchery imienne na dowolną ilość zajęć indywidualnych z lektorem polskim lub Native Speaker’em. Kupujący sam decyduje o ilości zajęć indywidualnych i o wyborze lektora polskiego czy Native Speaker’a.

  2. Vouchery kwotowe na okaziciela o dowolnej wartości, np. 100 zł, 200 zł, 300 zł.
    Nie wpisujemy imienia, osoba obdarowana może sama dokonać wyboru języka i formy kursu (kurs indywidualny, duet, grupowy), pod warunkiem, że cena kursu zgadza się z wartością vouchera. Jeśli ta cena jest wyższa niż wartość bonu, pozostałą część opłaty za kurs pokryje osoba obdarowana.

  3. Vouchery na życzenie. Przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Wszystkie szczegóły są dokładnie omawiane i zaakceptowane przez Ciebie.

 

Dodatkowo każdy bon podarunkowy upoważnia do darmowego określenia poziomu znajomości języka (test online) oraz czasowego dostępu do multimedialnej aplikacji Maverick Fiszkoteka.

 

Więcej praktycznych informacji dotyczących bonów podarunkowych znajdziesz w naszym regulaminie bonów lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

voucher z okazji
bon na naukę języka
bottom of page